KARİYER EĞİTİMLERİ

MÜLAKAT TEKNİKLERİ ve CV YAZMA EĞİTİMİ

Mülakat hayatımızda var olan bir süreçtir. Çalışma hayatımızın belirli  zamanlarında bir işveren ya da işe kabul almak isteyen aday olarak katılmak durumunda kaldığımız bir  süreçtir.

Mülakat becerilerini geliştirmek ve mülakatçıların iyi bir görüşme geçirmesini sağlayacak uygulama ve teknikleri öğretmeyi amaçlamaktadır. Daha iyi bir mülakat gerçekleştirmek ve işe kabul edilmek için neler yapılması gerektiği konusunda açıklayıcı bilgiler vermeyi amaçlamaktadır.

Etkili bir CV hazırlamak, işe alım sürecinizi kolaylaştıracağı gibi başarılı bir mülakat geçirmenize de yardımcı olur. Bu nedenle CV Yazma üniversite öğrencileri, iş hayatına adım atmak üzere olan yeni mezunlar, iş değiştirme niyetinde olanlar ve iş arayanlar için uygun bir eğitimdir.

Kazanımlar

Bu eğitim programı işe alım görüşmelerini verimli ve daha kazanma odaklı hale getirmek için bazı uygulama ve teknikleri kapsamaktadır. İşe alım uzmanları en iyi personeli seçebilecek, adaylar ise verimli bir mülakat süreci geçirebileceklerdir.

Katılımcılara, bu eğitim yoluyla iş başvurularının kabul edilmesinde önem teşkil eden özgeçmişlerin nasıl daha etkili bir şekilde yazabileceği öğretilmektedir.

Mülakat Teknikleri Eğitiminin Süresi

Mülakat Teknikleri ve CV Yazma Eğitimi 1 gün toplam 4 ders saati olarak sürecektir.